Google+

Przedłużanie włosów

Przedłużanie włosów W Salonie Mafia Piękna specjalizujemy się w przedłużaniu i zagęszczaniu włosów. Mamy na tym polu wieloletnie doświadczenie, a na swoim koncie tysiące zadowolonych klientek. Naszym celem jest by każda kobieta mogła dzięki nam poczuć się wspaniale i by wyszła zadowolona z pięknymi długimi włosami. Ważne jest dla nas by zabieg został przeprowadzony najbardziej odpowiednią dla niej metodą dostosowaną do jej potrzeb, preferencji i oczywiście możliwości finansowych. Zabiegi te nie są może tanie, ale warte każdej złotówki. Ceny wahają się w zależności od dobranej metody, jesteśmy jednak pewne, że znajdziesz wśród nich coś odpowiedniego dla siebie.

Oferujemy przedłużanie za pomocą następujących metod:

CLIP ON/OFF – najmniej inwazyjna metoda, nie należy jednak zaliczać jej do klasycznego przedłużania włosów, gdyż efekt nie jest trwały. Jest to sposób raczej jedynie na specjalne okazje, włosy utrzymują się jedynie przez pewien czas, następnie należy je zdjąć, można jednak wykorzystywać je wielokrotnie. Włosy znajdują się na taśmach, które wpina się w Twoje włosy za pomocą specjalnych małych spineczek.

MIKRORINGI – przedłużanie włosów tą metodą jest bardzo popularne, gdyż nie wymaga oddziaływania wysokiej temperatury, a co za tym idzie jest dosyć bezpieczne dla Twoich włosów. Mikroringi z pasemkami są doczepiane do włosów naturalnych i zaciskane specjalnymi cążkami. Do tego pasemka mogą być używane wielokrotnie, należy zmieniać jedynie metalowe mikroringi w momencie korekty, która jest konieczna po około 2-3 miesiącach. Jedyną wadą jest to, że mogą one uczulać, jednak zdarza się to sporadycznie.

TULEJKI – kolejna z metod bez użycia ciepła, Twoje włosy podobnie jak w przypadku mikroringów zaciskane są za pomocą specjalnych cążek, z tą różnicą, że znajdują się na podłużnych tulejkach.

EASY LOOP – bardzo zbliżona do metody ringowej, jednak bardziej nadająca się dla Ciebie jeżeli należysz do grona alergików, ponieważ ringi wyściełane są naturalnymi włosami, a ich elastyczność pozwala na nawet dwukrotne ich podciągnięcie. Włosy utrzymują się od około 1,5 do 2 miesięcy, są jednak wielokrotnego użytku, co powoduje znaczne zmniejszenie kosztów tej metody.

PISTOLET KERATYNOWY – metoda w której Twoje włosy również nie mają bezpośredniego kontaktu z wysoką temperaturą. Za pomocą specjalnego pistoletu keratyna, która jest naturalnym budulcem włosa, dzięki czemu go nie niszczy aplikowana jest na każde pasemko, które potem mocowane jest do Twoich włosów za pomocą odpowiedniego rolowania. Takie włosy możesz nosić od 2 do nawet 4 miesięcy, wymagają jednak właściwej pielęgnacji.

METODA KERATYNOWA – tutaj wchodzi już w grę temperatura 180 stopni Celcjusza, w której to do Twoich włosów mocowane jest łączenie keratynowe pasemek zakończonych łuską keratynową. Nie należy jednak bać się tak wysokiej temperatury, każda z nas która używa prostownicy bądź lokówki wie, że do takiej stylizacji włosów stosujemy temperaturę około 210 stopni C. Włosy zdejmowane są za pomocą specjalnego Remover’a. Niestety nie zawsze wszystkie nadają się do ponownego założenia, często trzeba dokupić kilka nowych pasm w celu ich uzupełnienia po około 3 miesiącach.

ULTRADŹWIĘKI – jedna z droższych metod, jednakże wartych swej ceny. Specjalne urządzenie emitujące ultradźwięki zespala keratynę łącząc pasma włosów z Twoimi naturalnymi włosami. Zastępuje ono zgrzewarkę dzięki czemu jest bardziej bezpieczne dla Twoich włosów i skóry głowy, gdyż nie nagrzewa się. Łączenia włosów są płaskie i niemalże niewyczuwalne, dzięki czemu włosy się nie plączą, a efekt utrzymuje się od 2 do aż 4 miesięcy.

LASER EXTEND – najdroższa i zarazem chyba najlepsza, a przynajmniej najbardziej chwalona w ostatnim czasie metoda. Świetna dla osób o cienkich włosach, ponieważ nie powoduje ich obciążania, nadaje się również dla tych, którzy mają rozmaite problemy ze skórą głowy, szczególnie dla alergików i tych, dla których inne metody przedłużania i zagęszczania włosów nie były odpowiednie. Lekkie, dyskretne łączenia są niezauważalne, a materiał z którego są wykonane łatwo poddaje się farbowaniu, stosowaniu masek nawilżających a także prostowaniu i kręceniu. Włosy zachowują się zupełnie jak Twoje naturalne co daje uczucie ogromnego komfortu, dochodzi do tego również fakt, iż włosy utrzymują się od 3 aż do 6 miesięcy. Cena może nie jest niska, ale w końcu w kogo masz inwestować jak nie w siebie?

Back to Top
Parfume Terbaru Perfume Vitalis Trend Parfum Wanita Trend Parfum Terbaru Kata Mutiara Kata Kata Mutiara Kata Kata Lucu Kata Motivasi Kata Mutiara