Google+

Przedłużanie rzęs metodą 1:1

Przedłużanie włosów 1:1Wiele jest na świecie powiedzeń dotyczących oczu. Mówi się, że są zwierciadłem duszy, że to w nich widać całą prawdę o człowieku. Mężczyźni często twierdzą, że to właśnie w oczach się zakochali, że to tajemnicze spojrzenie spod wachlarza rzęs sprawiło, że ich krew zaczęła krążyć szybciej i nie mogli już myśleć o niczym więcej, jak o tym by podejść i poznać posiadaczkę powalających oczu.

Synonimem kobiecości od lat były piękne, mocne włosy, brwi i rzęsy. Dlatego to już w starożytnym Egipcie kobiety używały rozmaitych sposobów, by swe rzęsy przyciemniać i podkreślać by wyglądały na mocniejsze i dłuższe, używały proszku antymonowego, który składał się siarczanu ołowiu, galenitu i węgla drzewnego, czasem zastępowano go sadzą zmieszaną z oliwą z oliwek i z białkiem. Czego to kobiety nie robiły by wyglądać pięknie. Do dziś większość z nas deklaruje, że bez tuszu do rzęs nie ruszy się z domu. Jest to też kosmetyk, który według sondaży najchętniej zabrały by na bezludną wyspę. Co świadczy o tym, że nie tylko chcemy mieć cudowne oczy dla innych, ale same czujemy się lepiej mając podkreślone rzęsy.

A co gdyby ktoś powiedział nam, że nasze rzęsy mogą wyglądać zawsze jak świeżo pomalowane? Że mogą być cudownie długie, gęste, ciemne i pokręcone od samego rana aż do wieczora, a także w nocy? Czy to nie spełnienie Waszych marzeń? Bo naszych na pewno! Jeżeli również Twoich to zapraszamy Cię serdecznie do Salonu Mafia Piękna, gdzie nasze profesjonalne stylistki rzęs wyczarują dla Ciebie spojrzenie nie z tej ziemi za pomocą metody 1:1.

Oferujemy przedłużanie rzęsami jedwabnymi w niezwykle przystępnej cenie. Za założenie zapłacisz jedyne 149 zł. Natomiast koszt uzupełnienia to już tylko 70 zł. Na co czekasz? Chyba nie ma ceny na to by czuć się pięknie i by oszczędzić tak ogromną ilość czasu każdego poranka.

Back to Top
Parfume Terbaru Perfume Vitalis Trend Parfum Wanita Trend Parfum Terbaru Kata Mutiara Kata Kata Mutiara Kata Kata Lucu Kata Motivasi Kata Mutiara