Google+

Makijaż permanentny

Makijaż permanentnyMakijaż permanentny to usługa skierowana do kobiet, które chcą podkreślić swoje naturalne piękno i którym zależy na optymalizacji czasu, który rano poświęcają na makijaż. Dzięki makijażowi permanentnemu zasypiamy i budzimy się wyglądając perfekcyjnie. Dostępna jest również usługa mająca na celu zrekonstruowanie brwi od podstaw, jeżeli utraciłyśmy włoski z powodu na przykład choroby nowotworowej.

Istnieje również możliwość wykonania rekonstrukcji brwi u mężczyzn, jeżeli utracili je na przykład z przyczyn losowych. Przy rekonstrukcji brwi zalecamy metodę piórkową, która tworzy za pomocą piórka zarys włosków na nowo na skórze.

Takim piórkiem można również jedynie zagęścić naturalne brwi, a także wykonać perfekcyjną kreskę na oku w celu zagęszczenia linii rzęs. Efekt jest niezwykle delikatny, jednak zauważalny, nie powoduje on efektu przerysowania, a jedynie subtelnego podkreślenia spojrzenia.

W przeciwieństwie do metody cienia, metoda piórkowa powoduje znacznie mniejszy obrzęk, a czas gojenia się jest znacznie krótszy.

Nie ma jednak jednej dobrej metody, to co sprawdzi się u jednej osoby, może nie odpowiadać drugiej, dlatego rodzaj zabiegu dobierany jest do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientek. Oferujemy pełną gamę metod wykonywania makijażu permanentnego.

Oferujemy makijaż permanentny brwi i ust. Wykonujemy także kreski dolne i górne oraz ozdobne pieprzyki.

Zalecenia przed zabiegiem:

Przynajmniej dwie doby przed zabiegiem należy zaprzestać picie alkoholu, kawy, czarnej herbaty, przerwać przyjmowanie leków sterydowych lub rozrzedzających krew oraz narkotyków.
Zabiegu nie należy planować tuż przed menstruacją, ponieważ wrażliwość jest wtedy zwiększona.
Dobrze jest wcześniej wykonać peeling skóry (szczególnie w przypadku pigmentacji brwi).
W przypadku makijażu ust co najmniej 7 dni przed zabiegiem należy rozpocząć intensywne nawilżanie warg.

Wystąpienie silnej migreny, może spowodować konieczność przełożenia zabiegu i powinno się to zgłosić osobie wykonującej zabieg.
Jeżeli macie Panie w planach przedłużanie rzęs 1:1 to lepiej jest poczekać i najpierw wykonać makijaż permanentny powiek, a dopiero po wygojeniu się ich założyć rzęsy.

Po zabiegu każda klientka otrzymuje szczegółowe wskazania dotyczące pielęgnacji skóry pigmentowanej, których należy bezwzględnie przestrzegać, jeżeli chce się uzyskać oczekiwany efekt.

Przeciwwskazania do zabiegu to:

Przede wszystkim ciąża,
a także łuszczyca,
Wysokie ciśnienie tętnicze,
Zaawansowana cukrzyca,
HIV,
Wirusowe Zapalenie Wątroby typu C,
Stwardnienie rozsiane (może, ale nie musi być przeciwwskazaniem, w zależności od tego jakie leki przyjmujemy, konieczna jest jednak wcześniejsza konsultacja),
Zmiany nowotworowe,
Anemia,
Ciężkie schorzenia oczu,
Stwierdzona jaskra lub nadwrażliwość oczu,
Herpes Simplex (wirus opryszczki może być również przeciwwskazaniem w przypadku makijażu ust, z tego powodu należy wszelkie wątpliwości omówić podczas konsultacji w naszym salonie),
Również tendencje do pierzchnięcia i suchości warg mogą utrudnić przyjęcie się pigmentu.
W przypadku regularnego przyjmowania leków sterydowych, rozrzedzających krew, a także środków hormonalnych oraz chorób tarczycy lub atopowego zapalenia skóry należy ten fakt zgłosić linergistce podczas konsultacji.

Zapraszamy serdecznie na bezpłatną konsultację przed zabiegiem, która pozwoli rozwiać twoje wątpliwości dotyczące zabiegu, a także ułatwi dobranie odpowiedniej metody oraz kolorów do twojego typu cery, urody oraz karnacji.

W naszym salonie każdy klient traktowany jest indywidualnie, dlatego prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu konsultacji, byśmy mogli być w pełni do twojej dyspozycji, gdy zawitasz w nasze progi. Najwyższa jakość wykonywanych przez nas usług, a także bezpieczeństwo podczas zabiegu to atuty świadczące o naszym profesjonalizmie.

Back to Top
Parfume Terbaru Perfume Vitalis Trend Parfum Wanita Trend Parfum Terbaru Kata Mutiara Kata Kata Mutiara Kata Kata Lucu Kata Motivasi Kata Mutiara