Google+

Kosmetyka twarzy

Kosmetyka twarzyPiękna, wypoczęta cera to coś o czym marzy każda z nas. Jednak marzenia trudno czasem wcielić w życie, ponieważ na wygląd naszej skóry wpływa wiele czynników. Na niektóre z nich mamy wpływ, inne pozostają poza naszą kontrolą, np. powietrze w mieście w którym żyjemy, klimatyzacja w miejscu pracy, w aucie, rozmaite pyły, które unoszą się i osadzają na skórze. Dodatkowo dochodzi do tego stres, który potrafi wyniszczać cały organizm i odbijać się na wyglądzie naszej twarzy. Należy również wspomnieć o genetycznych uwarunkowaniach, skłonnościach do przetłuszczania się skóry, do podrażnień. Wszystkie te pojedyncze czynniki składają się na jedną całość, która to maluje się na naszej twarzy, często przysparzając nam wielu problemów.

Dlatego tak ważne jest odpowiednie oczyszczanie. Nie tylko to w salonie wykonywane raz na jakiś czas, ale przede wszystkim istotna jest tu codzienna pielęgnacja. Odpowiedni demakijaż przed pójściem spać, by skóra mogła oddychać. Dobrze dobrany krem na noc, by wspomagał jej odbudowywanie, gdy my spokojnie śpimy. Właściwa pielęgnacja rano i krem na dzień w wysokim filtrem. Wszystko to dopiero w połączeniu z zabiegami oferowanymi w naszym salonie może zdziałać cuda i sprawić, że marzenia staną się rzeczywistością i myśli o problemach ze skórą nie będą już nam spędzać snu z powiek.

Jeżeli jesteś jedną z wielu kobiet, która do tej pory nie wie jaki właściwie na typ cery i jaką pielęgnację powinna stosować zapraszamy Cię serdecznie do Salonu Mafia Piękna, by nasza kosmetyczka mogła obejrzeć Twoją skórę i ocenić jej stan, a następnie dobrać odpowiednie zabiegi i przemyśleć plan działania, byś mogła już w niedługim czasie olśnić wszystkich swoją piękną, świetlistą cerą bez niedoskonałości!

Back to Top
Parfume Terbaru Perfume Vitalis Trend Parfum Wanita Trend Parfum Terbaru Kata Mutiara Kata Kata Mutiara Kata Kata Lucu Kata Motivasi Kata Mutiara