Google+

Kosmetyka dłoni i stóp

Kosmetyka dłoni i stópDłonie są wizytówką każdej kobiety, to je podajemy na przywitanie i to ich wygląd świadczy o nas już na samym początku. Miły dotyk delikatnej, wypielęgnowanej dłoni z nienagannie wykonanym manicurem zapewne wprawi w zachwyt połączony z zazdrością każdą z naszych rozmówczyń, a każdego mężczyznę przyprawi o ciarki. Dlatego tak ważne jest by zadbać o nie należycie. Nikt nie chce witać się z kimś czyja dłoń pozostawia wiele do życzenia. Szorstka skóra, obgryzione paznokcie i nieestetyczne skórki to coś co może skutecznie odstraszyć zarówno podczas randki jak i spotkania biznesowego.

Szczególnie w okresie letnim, gdy nosimy odkryte buty widoczne są również nasze paznokcie u stóp, z tego powodu warto postarać się o ich wspaniały wygląd. W przeciwieństwie do paznokci u rąk, których kolor często musi być stonowany, gdy wymaga tego sytuacja, z kolorem paznokci u stóp możemy zaszaleć. Popuść wodze fantazji i skuś się na neonowe kolory lub niezwykłe wzory np. dopasowane do twojego kostiumu kąpielowego.

Nie zapominajmy jednak o tym, że nie tylko w lecie naszym stopom potrzebna jest chwila wytchnienia. Koniec końców dźwigają one całe nasze ciało każdego dnia, więc zróbmy wszystko by dać im chwilę relaksu, uraczyć je przyjemnym masażem, zrobić im peeling, a na koniec wetrzeć balsam zmiękczający pięty albo jeszcze lepiej daj zrobić to nam w salonie, podczas gdy ty będziesz delektowała się filiżanką ulubionej herbaty lub kawy.

Stan naszych dłoni i stóp określa nas samych, dbajmy więc o siebie i pozwólmy wykwalifikowanym osobom w Salonie Mafia Piękna zadbać o nasze paznokcie.

Back to Top
Parfume Terbaru Perfume Vitalis Trend Parfum Wanita Trend Parfum Terbaru Kata Mutiara Kata Kata Mutiara Kata Kata Lucu Kata Motivasi Kata Mutiara