Google+

Koloryzacja

KoloryzacjaMożliwości koloryzacji w naszym salonie są nieograniczone. Jedynie od Ciebie zależy na ile dasz się ponieść… Wyczarujemy na Twojej głowie wszystko o czym tylko marzysz, o ile kondycja Twoich włosów na to pozwoli.

Nasze dziewczyny pracują na farbach firmy JOICO® należącej do grupy Shiseido®, która jest wiodącą oraz profesjonalną marką w dziedzinie koloryzacji i pielęgnacji, dzięki czemu koloryzacja jest połączona z intensywną rekonstrukcją włosa. Profesjonalne farby mają to do siebie, że nie niszczą włosów, tak jak to zwykło się uważać ze względu na przykre doświadczenia ze zwykłymi farbami.

Niezależnie od tego czy chcesz osiągnąć delikatny efekt, pofarbować włosy ton w ton, odświeżyć jedynie kolor czy też zmienić go diametralnie przyjdź do Mafii Piękna, a nasze fryzjerki ocenią twój bazowy kolor i powiedzą jaki efekt można osiągnąć i zrobią to najlepiej jak się tylko da. Zapraszamy!

Back to Top
Parfume Terbaru Perfume Vitalis Trend Parfum Wanita Trend Parfum Terbaru Kata Mutiara Kata Kata Mutiara Kata Kata Lucu Kata Motivasi Kata Mutiara